Громадівці відкрили ще один «Куток Добра» для малечі

13 грудня в Львівській міській дитячій клінічній лікарні активісти ГО «Розвиток Громади» відкрили вже другий «Куток Добра»  у педіатричному відділенні.

Тепер у педіатричному відділенні одужувати дітям буде значно веселіше, адже у них є свій ігровий куточок. Там можна і малювати, і бавитись в настільні ігри, і читати цікаві книжки. Таку затишну атмосферу для малят створила громадська організація за підтримки партнерів та небайдужих людей.

 
Урочисте відкриття відбулось у вівторок. Усі діти, які в той день перебували на лікуванні, отримали чимало позитивних емоцій. Дует «VlaTar» подарував діткам справжню казку. Разом з супергероями малята вирушили в захопливу країну ігор і розваг.

 Ми створюємо такі «Кутки Добра», щоб діти мали місце де відволіктися від щоденних неприємних процедур та не нудились в лікарняних палатах. Тут вони зможуть гратися, малювати, читати книжечки чи дивитись мультики. Намагаємося робити все можливе, щоб дітям було цікаво та комфортно під час лікування, - коментує куратор проекту Андрій Федуняк


Нагадаємо, що у Львові функціонують вже три «Кутки Добра».