Дітлахи з «Чорнобильської лікарні» переглянули мультик про доброго динозавра

У рамках соціального проекту «Куток добра» у неврологічному відділенні Спеціалізованого дитячого медичного центру (вул. Дністерська, 27) відбувся вечір мультфільму.

Активісти громадської організації «Розвиток Громади» влаштували діткам, які перебувають на лікуванні маленьке свято, аби відволікти їх від лікарняної рутини.

Герої – веселі динозаврики - припали до душі не лише малюкам, а й їхнім батькам. Дорослі теж отримали чимало позитивних емоцій.
  • Дуже приємно, що для дітей організовують такі розваги. Тут є малюки, які місяцями лікуються і розрадити їх не так просто, знайти щось цікаве та пізнавальне - складне завдання. Дякуємо вам, що розважили нас у цей вечір,- поділилася пані Вікторія.
«Куток добра» є соціальним проектом ГО «Розвиток Громади», який має на меті відволікти дітей від щоденної лікувальної рутини. Активісти зайнялися створенням та обслуговуванням дитячих куточків благодійності в медичних закладах м. Львова із розвиваючими іграми, книгами та іншими предметами дозвілля, а також засобами особистої гігієни та продуктами харчування.
 
До проекту підключаються усі небайдужі  львів’яни.  До прикладу, видавництво «Урбіно» подарувало дітям можливість читати і розмальовувати найпопулярніші книжки їхнього виробництва.