У День захисту дітей «Розвиток Громади» організував свято малюкам у Стрию

До Дня захисту дітей громадська організація «Розвиток громади» за сприяння однойменного благодійного фонду організувала для сиріт з дошкільного дитячого закладу  «Вишенька» (м.Стрий) справжнє свято. Цілий бус до малюків привіз різноманітні подарунки: посуд, одяг, іграшки, фрукти та солодощі. Під час імпровізованого свята дует аніматорів  розважав крихіток дотепними ігровими розвагами та конкурсами.
  • Я щасливий, що сьогодні нам зробили таке гарне свято. Особливо мені подобалось стрибати у водяній кульці. І ще були дуже смачні печеньки, - поділився своїми враженнями Володя Ільницький, маленький вихованець «Вишеньки».

                                                  

Крім цього, учасники ГО відвідали маленьких пацієнтів у «Кутку Добра», який вже більше року функціонує у Стрийській міській дитячій лікарні.

Дякуючи нашим друзям і партнерам, до Дня захисту дітей медична установа отримала в подарунок телевізор та флешку із записом цілої колекції мультфільмів українською мовою.

Проект  «Куток Добра» продовжує активно функціонувати, а задоволені дітки мають шанс та можливість цікаво проводити час у важкі моменти свого життя.

                                                  

За добре серце та активну участь заходах «Розвиток громади»  щиро дякує:
Уляні Дереш,
Уляні Дейнеці,
Ігору Кобрину,
волонтерській групі «Янголи милосердя» (Португалія),
 ФК «Карпати»,
БФ «Сумна квітка»,
дуету «ВлаТар».