У «Кутку добра» провели майстер-клас з виготовлення писанок

Вже зовсім скоро найбільше і найсвітліше християнське свято – Великдень. Активісти ГО «Розвиток Громади» вирішили подарувати трішки передсвяткового настрою дітям з  Чорнобильської лікарні.

Захоплюючий майстер-клас з розпису великодніх атрибутів для пацієнтів неврологічного відділення провели викладачі дитячої школи народних мистецтв. 

Юні художники дуже відповідально підійшли до справи. Вони вправно вимальовували візерунки на крапанках, вкладаючи у кожну свій унікальний сенс. Різнокольорові забави не залишили байдужими і батьків, вони захоплено допомагали свої діткам та щиро раділи їхнім успіхам. 

Кожен юний писанкар зміг забрати на згадку свою крапанку.Висловлюємо особливу подяку викладачам дитячої школи народних мистецтв за постійну підтримку проекту та допомогу в організації дозвілля для дітей.

Нагадаємо, «Куток добра» це особливе місце – кімната, де малеча має змогу проводити дозвілля та відволікатись від лікарняних турбот. Вже сьогодні відбудеться відкриття другого куточка у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика 4.