В міській дитячій лікарні для маленьких пацієнтів облаштують ігрову кімнату

ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Куток Добра» за підтримки програми «Активні Громадяни» від Британської Ради  облаштує в Нефрологічному відділенні Львівської міської дитячої клінічної лікарні ігрову кімнату, для дітей які перебувають на стаціонарному лікуванні.
 
За минулий рік ГО «Розвиток Громади» вже відкрили дві ігрові кімнати у інших відділеннях Львівської міської дитячої клінічної лікарні
, у дитячому відділенні Новояворівської лікарні і у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.
 
Цього року, зважаючи на важливу соціальну складову проекту, який сприяє спілкуванню та згуртуванню дітей, які перебувають на оздоровленні в медичних закладах та їх швидшому одужанню Британська Рада виділила фінансову підтримку на облаштування ще одного «Кутка Добра».
 
Представники ГО «Розвиток Громади» вже погодили з керівництвом відділення план робіт з облаштування «Кутка Добра», врахували пропозиції батьків, аби ця ігрова зона використовувалась під навчальні і розвиваючі заняття, була багатофункціональною та безпечною. Відкриття «Кутка Добра» відбудеться не пізніше як за три тижні за участі пацієнтів та їх батьків, аніматорів, керівництва лікарні та ЗМІ.