Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Червоноградський осередок ГО «Розвиток Громади» долучився до військово-патріотичної гри Джура | Громадська Організація — Розвиток Громади

Червоноградський осередок ГО «Розвиток Громади» долучився до військово-патріотичної гри Джура

З 13 по 17 червня у Карпатах відбувався обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Місто Червоноград представляв рій «Патріоти». 

За підтримки місцевого осередку громадської організації «Розвиток Громади» місто Червоноград представляв рій «Патріоти». Це учні 9-ої школи, які посіли перше місце на міському етапі. До складу команди входили Зарічна Оля, Шкварка Яна, Віталій Васільєв, Свєтозаров Віталій, Вільховий Максим та ройовий Меда Ярослав (учні 11 класу), Дмитришин Ігор, Онікієнко Давид (учні 10 класу), керівники команди Косів Василь та Хомік Руслана.
 
Гра складалася з 10 конкурсів: «Ватра» - творчо мистецьке представлення рою, «Впоряд» - стройова підготовка, «Відун» - вікторина з історії, «Влучний стрілець» - стрільба з пневматичної зброї, «Мандрівник» - змагання на туристичній смузі перешкод, «Рятівник» - змагання з надання першої медичної допомоги, «Ігри на дужання» - перетягування канату, «Таборування» - облаштування біваку, а також «Добре діло» - конкурс на кращий звіт про доброчинні справи. 
Червоноградський рій найкраще проявив себе в конкурсі «Мандрівник», де посів друге місце. В загальному заліку команда була на сьомому місці з 28 команд.

Змагання мають на меті  фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави; формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, військово-патріотичного виховання; популяризацію серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції.