Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти ГО у Червонограді стали помічниками Миколая | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти ГО у Червонограді стали помічниками Миколая

В рамках проекту "Допоможи ближньому" активісти ГО " Розвиток громади" м. Червоноград стали помічниками Св. Миколая і привітали учасників "Федерації спорту для атлетів з особливостями розумового та фізичного розвитку", а також завітали в гості до діток сімей Шпанко та Доброчинських, щоб передати довгоочікувані подарунки від Св. Миколая. А ще учасники ГО створили справжнє свято з аніматорами у «Кутку Добра».

  

Добрі вчинки – це наші цілеспрямовані кроки зробити кращим день іншої людини. Увага, привітність, турботливість – ось наша основна зброя. Ми виявляємо добро, щоб показати іншій людині, що ми її цінуємо, що вона не самотня і оточена теплом та приязню. Виявляючи своє добре ставлення до інших, ми допомагаємо створити довкола себе загальну атмосферу доброзичливості, що є принципово важливим для створення здорового суспільства, - каже активіст Червоноградського осередку ГО «Розвиток Громади»

Продовжили святкування в "Кутку добра" - Організували пацієнтамдитячого відділення Червоноградської центральної міської лікарні свято з аніматорами. Головною метою заходу стало допомогти діткам відволікти увагу від важких та неприємних лікувальних процедур та зарядити позитивними емоціями в період новорічних свят.

До кожного організованого заходу долучалась депутат Червоноградської міської ради Ткачук Н. В., за що активісти  їй щиро вдячні.