День краси організували активісти «Розвитку громади» для жінок з інвалідністю

Жінки чудові завжди і скрізь, у всіх країнах, на всіх континентах, вони заслуговують компліментів і шанобливого ставлення всупереч негараздам чи проблемам зі здоров'ям. Саме це прагнули донести організатори та учасники соціального проекту «Жіночність без границь».

Вперше в Україні для жінок на інвалідних візках було проведено справжнє свято краси. Похід в салони краси задля нової зачіски та макіяжу,  вибір розкішних суконь і, найголовніше,  професійна фотосесія від кращих фотографів Львова -  все це організували активісти «Розвитку Громади» в рамках проекту «Жіночність без границь».

«Говорячи про красу в сучасному світі, ми інколи забуваємо, що дійсно є гарним та неповторним. Говорячи про елегантність та жіночність, ми не помічаємо реальної витонченості та грації. А говорячи про духовність, просто керуємось зовнішніми даними і виглядом. Ми, Жіночий клуб, взяли собі за мету розкрити цю витонченість, жіночність, ніжність та духовну красу. І, навіть, коли сучасне суспільство заганяє тебе в рамки і категорії, коли осудами і вироками не сприймає тебе, як повноцінного члена суспільства, ми віримо, що  кожна жінка, не зважаючи на життєві труднощі і негаразди, є унікальною та неповторною, а головною її окрасою є щира усмішка. Ми надали змогу кільком неперевершеним дамам відчути і перейнятися цією чарівністю та витонченістю. Ми хочемо відродити їхню віру в себе і в свою красу, і щоб вони своїм прикладом показали, що краса – це стан душі», - розповідає координатор проекту Христина Боліновська.


Участь у проекті взяли п’ятеро жінок на інвалідних візках. Варто зазначити, що приїхали вони до Львова з різних міст, а саме з Рівного, Вінниці, Івано-Франківська та Черкас. В першій половині дня дівчат доправили у салони краси, де професійні візажисти та перукарі створювали для них нові образи. Наступним етапом став вибір святкових суконь, після якого красуні відправилися в піцерію «Фелічіта».Після обіду для дівчат організували пізнавальну екскурсію площею Ринок. Фіксували цей процес команда львівських фотографів. Впродовж всього дня учасниць супроводжували дівчата та хлопці із «Розвитку Громади», які допомагали їм переміщатися.

«Наша організація провела цю акцію не як одноденне свято для жінок.  Це лише перший крок до  запровадження соціальної традиції, суть якої полягає у розпізнаванні краси як чогось більшого і духовного. Тож ми й надалі будемо опікуватися жінками з інвалідністю та організовувати для них подібні заходи», - розвідає активістка «Розвитку Громади» Роксолана Токарська.


Самі ж учасниці, незважаючи на схвильованість від такої уваги фотографів, не стримують емоцій та із задоволенням коментують це дійство.

«Дуже сподобався мені мейкап, зачіска та плаття, за що щиро вдячна. Під час екскурсії ми побачили чимало цікавого та пізнавального. Емоцій дуже багато позитивних, хотілося б щоб таких днів було побільше. Нам дуже приємно, що нас не забувають і нам організовують такі заходи», - ділиться враженнями Надія.

Організатори та учасники проекту висловлюють щиру подяку за підтримку у проведенні цього заходу партнерам, зокрема, салонам краси "Модна Лінія" та "Johnny Barber", візажистам Ользі Токаренко та Наталії Созанській, власниці прокату вечірних суконь "Спільна шафа" Христині Путас, які створили неймовірні образи, піцерії "Фелічіта" за обід для учасниць, екскурсоводу Олені Андронатій, гуртівні "Зрізні квіти" за букети для дівчат, ПП "Гончар" за пам’ятні подарунки для фотографів. Особлива подяка команді фотографів, котрі долучились до проекту та подарували професійну фотосесію дівчатам, серед них: Євген Сус, Андрій Бабчій, Сніжана Яремчук, Анна Петролюк, Оксана Лозинська, Христина Пучковська, Юлія Луців, Уляна Кіраль, Юлія Волошенюк.