Кожну жінку Бог створив особливою

Її краса, розум, темперамент та харизма є неповторними. Та, на жаль, особливість не завжди виражається у жіночності. Брак здоров’я робить деяких з них скованими у своїх можливостях. Саме тому ГО «Розвиток Громади» започаткувала проект для таких жінок під назвою «Жіночність без границь!» .

Мета – показати суспільству, що інвалідність не ознака меншовартості, а кожна жінка заслуговує на увагу та любов. Цього разу проект відбувся і в місті Стрий Львівської області. Для п'ятьох жінок з інвалідністю Стрийський осередок ГО «Розвиток Громади» спільно зі Стрийським вищим художньо-професійним училищем організували День краси. Протягом трьох годин кращі студенти та викладачі працювали над образами представниць прекрасної статі. Зачіски, манікюр та макіяж зробили свою справу – повсякденність перетворилась у вишуканість.

 
 

Нам надзвичайно приємно, що є такі організації як «Розвиток Громади», які дбають про таких людей як ми. Велике дякую і навчальному закладу, який погодився перетворити звичайний день інваліда у свято. В свою чергу студенти на практиці переконаються, що ми звичайні люди і можливо ставлення до людей у візку зміниться, - ділиться враженнями голова Стрийської асоціації інвалідів Дарія Корінець.
 

 
 Щоби такий день запам’ятався надовго і учасникам, і організаторам весняного дійства, - стрийський фотограф провів професійну фотозйомку, світлини з якої у подарунок отримає кожен учасник проекту. Святковий настрій, квіти та усмішки на обличчях людей, які обділені певними можливостями – це те, заради чого працює ГО «Розвиток Громади». До цього закликаємо і інших. Стрий вже восьме місто в якому ГО «Розвиток Громади» організовує для жінок з обмеженими фізичними можливостями свято краси та жіночності. До цього такий проект відбувся у Львові, Новояворівську, Івано-Франківську, Тернополі, Житомирі, Одесі та Вінниці. Свято триває....