Прес-анонс

8 жовтня 2015 року о 10:00 у м. Івано-Франківськ ГО «Розвиток Громади» проведе черговий етап  проекту «Жіночність без границь», присвячений соціалізації людей з особливими потребами.
 
Проект стартував у Львові 6 липня 2015 року та продовжується в різних обласних центрах України. Заключний етап – Всеукраїнська фотовиставка світлин учасниць проекту.
 
Програма заходу:
 
09:00 – початок «fashion day» для учасниць проекту ( макіяж, зачіски, створення образу) у фітнес-студії «Адам&Єва» Курінного Чорноти 2, корп. 4

13:00 – професійна фотосесія у комплексі "Пасаж Гартенбергів", вул. Незалежності, 3

15:00 святковий обід в ресторані  «Urban Space 100», вул. Грушевського, 19
 
Мета проекту «Жіночність без границь» - зруйнувати стереотипи в суспільстві і показати, що жінка в інвалідному візку - це не вирок, а просто більш тонкий аромат жіночності, який потрібно правильно розпізнати і розкрити. Жінки потребують всеосяжної уваги і розуміння того, що вони жіночні, красиві, елегантні, прекрасні та граціозні.
 
Проект створено за підтримки Благодійного фонду «Хребет» (керівник Христина Сирова) та фітнес-студія «Адам&Єва» (директор Мар’яна Данилюк) для того, щоб кожна жінка, котра має проблеми із пересуванням відчула, що життя продовжується і вирує навколо неї і для неї.
 
Посилання на проведення проеку у м. Тернополі  https://www.youtube.com/watch?v=leTctd4McX4
м. Львів https://www.youtube.com/watch?v=rRyDbEov0Nc
 
Чекаємо на Вас.
В подальшому ми інформуватимемо про всі події нашої  організації