Всі ми різні, але всі ми – рівні!

Дівчата-візочниці взяли участь у фото зустрічі «Lady in Red».

Громадська організація «Розвиток Громади» вже тривалий час допомагає людям з обмеженими фізичними можливостями. Для жінок, що пересуваються у інвалідних візках розробили і реалізували соціальний проект «Жіночність без границь». В різних містах України в рамках цього проекту організовують свято краси для жінок з особливими потребами.

З ініціативи активістів «Розвитку Громади» дівчата-візочниці взяли участь у фотозустрічі «Lady in Red». Дрес-код заходу – червоне вбрання. Професійні митці фотографували жінок в елегантному вбранні. Фотозустріч відбувалася у парку Знесіння.  Жінки, що пересуваються на інвалідних візках мали змогу зробити чудові знімки у червоному вбранні, насолодитися спілкуванням з іншими учасниками зустрічі та отримати корисні поради від професійних фотографів. Своєю впевненістю та чарівністю жінки довели, що всі ми різні, але всі ми – рівні.

Фотозустріч «Lady in Red» відбувалася в рамках благодійного проекту «Фото заради миру». Небайдужі фотографи вирішили допомогти Олександру Козачку, десантнику львівської 80-ої бригади, у якого після осколкового поранення в голову фактично відсутня половина черепної коробки.