До дня святого Валентина дівчина з особливими потребами наводила красу

Активісти ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Жіночність без границь» влаштували для дівчини-візочниці бюті-сеанс. До  Дня усіх закоханих її запросили до салону краси та зробили приємні подарунки.

Красуні зробили модну стрижку, пофарбували і нанесли макіяж. Після цього з дівчиною влаштували фотосесію і й подарували запрошення на вечірку-зустріч  для людей на візках.

 
  • Нас з дитинства вчили, що безкоштовний сир тільки в мишоловці, і люди завжди з недовірою ставляться до того, що їм дістається задарма. Але у нашому несправедливому житті трапляються люди, які хочуть зробити приємне без всяких умов. Вони роблять справжнє свято для душі, і коли в процесі розумієш, що людина викладається на всі сто, то повертається віра у краще. Таких людей небагато: тим вони і цінні. Низький уклін майстрам, які трудились наді мною, дякую за домашню атмосферу і безмежне тепло, - розповідає візочниця.
Візочниця Каріна Айрапетян – постійна учасниця проекту «Такі різні – такі рівні», де люди із особливим потребами пишуть картини, щоб за виручені з продажу гроші встановити пандуси у місті. Оскільки у бюджеті на цю статтю коштів катма. Дівчина так захопилася творчістю, що тепер намагається розкрити та реалізувати себе як художниця. Після фотосесії активісти подарували їй набір пензлів для  нового хобі.