Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У ролі суддів відчули себе учні у Червонограді | Громадська Організація — Розвиток Громади

У ролі суддів відчули себе учні у Червонограді

У рамках проекту «Профорієнтація»  1 березня  учні 9-их класів Червоноградської загальноосвітньої школи №9 завітали до Червоноградського міського суду Львівської області, де для них провели День відкритих дверей.

Розпочав захід голова суду Новосад Мхайло., який коротко ознайомив учасників з історією суду, його діяльності, розповів про професію юриста загалом та поділився власним професійним досвідом. 

Знайомство з роботою суду продовжила керівник апарату Рибіцька Анна., яка розповіла учням про роботу структурних підрозділів суду, працівників апарату суду, наводячи приклади із судової практики та відповіла на запитання, що цікавили учнів. 
 
Наприкінці заходу діти провели імпровізоване судове засідання, де вони мали змогу приміряти на себе роль не лише професійного судді, а й прокурора, секретаря судових засідань та адвоката.
Червоноградський осередок ГО "Розвиток Громади" висловлює щиру подяку керівництву Червоноградського міського суду Львівської області за проведення такого чудового та пізнавального заходу для учнів.