Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
День краси для червоноградської красуні | Громадська Організація — Розвиток Громади

День краси для червоноградської красуні

 31 січня учасники Червоноградського осередку ГО "Розвиток громади" в рамках проекту "Жіночність без границь" організували День краси для Мельник Оленки, учасниці Спортивної федерації атлетів з особливостями фізичного і розумового розвитку. Дівчині створили чарівний образ за допомогою красивої зачіски та манікюру.

 


Кожна жінка прагне відчувати себе красивою. Завдяки деяким маленьким хитрощам жінки перетворюють на справжніх красунь. У такі моменти в представниць прекрасної половини починають сяяти очі. Саме задля цього блиску в очах і діє проект  «Жіночність без границь», який здійснюють активісти ГО «Розвиток Громади».

Якщо кожна людина намагатиметься додати до життя хоч крапельку прекрасного, світ зміниться на краще. В цей день майстри краси зробили зачіску та манікюр, які підкреслили особливість та витонченість Оленки, що принесло естетичне і моральне задоволення усім учасникам проекту. З позитивним настроєм та бурхливими емоціями учасниця проекту спільно з активістами відвідали кафе, де за філіжанкою кави довго-довго розмовляли про вміння співпереживати, доброту, щирість, відданість, про радість життя та бажання добра, - розповідає активіст Червоноградського осередку ГО «Розвиток Громади»

 
Учасники ГО висловлюють вдячність усім, хто долучився до здійснення проекту: Ірині Гнідець, майстру по манікюру та Гусар Валентині, майстру зачісок.