Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Про вплив шкідливих звичок розповідали учням у Червонограді | Громадська Організація — Розвиток Громади

Про вплив шкідливих звичок розповідали учням у Червонограді

1 лютого Червоноградський осередок ГО «Розвиток Громади» організував проведення лекції для учнів 6-их класів у Червоноградській загальноосвітній школі №10. Дітям розповідали про вплив шкідливих звичок на людський організм людини.

Лектор - медсестра КЗОЛР Червоноградського протитуберкульозного диспансера Козак Уляна ознайомила дітей з професією медичного працівника, в цікавій формі розповіла про небезпеку шкідливих звичок та переваги здорового способу життя. Сподіваємось, що отримана інформація стане в нагоді підліткам та буде взята за основу у ставленні до свого здоров'я.

Однією з гострих проблем сьогодення є поширення серед дітей та підлітків тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків. Показники цих шкідливих звичок мають тенденцію до зростання. Саме тому ця проблема привертає увагу громадськості. Від цього страждає все суспільство, але в першу чергу під загрозою є молодь. Успіх у боротьбі зі шкідливими звичками значною мірою залежить від правильного виховання підростаючого покоління. Виховувати розумний погляд щодо шкідливих звичок найкраще власним прикладом та за допомогою фахівців. На боротьбу зі шкідливими звичками повинні бути спрямовані зусилля всіх членів суспільства, громадських і державних організацій, - розповідають активісти Червоноградського осередку ГО «Розвиток Громади».