Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Червонограді дев’ятикласники познайомились з професією журналіста | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Червонограді дев’ятикласники познайомились з професією журналіста

В рамках проекту «Профорієнтація в школах» 8 грудня у Червоноградській загальноосвітній школі №9 серед учнів 9-их класів провели лекцію на тему «Специфіка роботи ЗМІ»

Вибір професії до початку навчання є дуже важливим кроком. Адже нікому не хочеться викинути на вітер і час, і гроші, щоб через кілька років навчання зрозуміти, що обрана професія не до вподоби.

   Також від попиту на ринку праці залежить багато чого: і рівень зарплати, і престижність твоєї майбутньої посади, і моральне задоволення від роботи у своїй професії.

Лекцію з журналістики у Червоноградській загальноосвітній школі №9 серед учнів 9-их класів провели Іванець Руслан, який є  позаштатним кореспондент телеканалу «Бужнет» та Дікальчук Андрій - головний редактор телестудії.

З розвитком телебачення, попит на талановитих ведучих зростає з кожним днем. Людина в кадрі несе щасливу і одночасно тветственную місію - саме з нього починається портрет телебачення. Крім хороших фізичних даних важливим критерієм відбору є наявність освіти, винахідливість, знання і розуміння мотивацій людських вчинків, терпіння. Візитною карткою багатьох провідних стає їх іскрометне почуття гумору, уяву і ентузіазм, - коментує Андрій Дікальчук