Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Червоноград скликає друзів | Громадська Організація — Розвиток Громади

Червоноград скликає друзів

11 років поспіль проходить фестиваль «Червоноград скликає друзів» ініціатором якого є ГО «Ніка». Червоноградський осередок в рамках проекту «Допоможи ближньому» надав допомогу у підготовці дітей з спортивної федерації атлетів з особливостями фізичного та розумового розвитку для участі у театральному дійстві.

                                       

 
Сценічні образи 3-х дівчат Мельник Оленки, Лучкової Олі та  Русоловської Світлани забезпечили не лише їх участь у фестивалі, але й надали впевненості у своїх силах і бажання займатись театральним мистецтвом й надалі.
 
Червоноградський театралізований фестиваль – унікальний захід, який надає можливість дітям з інвалідністю реалізувати себе у житті. Ініціатором фестивалю є ГО «Ніка», проект здійснюється за підтримки Червоноградської міської ради. У рамках фестивалю люди з особливими потребами перевтілюються у сценічні образи і показують свою акторську майстерність у виставі.
 
«Метою фестивалю є привернення уваги суспільства до дітей з особливими потребами, розкрити та розвивати їх талант. Цей фестиваль уже давно вийшов за рамки місцевого, на захід їдуть люди з інвалідністю з усієї України. «Наша Громадська організація також опікується особливими людьми, тож нам було дуже цікаво допомагати учасникам Спортивної федерації атлетів з особливостями фізичного та розумового розвитку і створювати їм сценічні образи», - коментує Олена, учасниця Червоноградського осередку ГО «Розвиток Громади»