У Львові до Всесвітнього дня вишиванки відбувся благодійний захід на допомогу ЗСУ!

У Всесвітній день вишиванки ГО і БФ "Розвиток Громади" спільно з Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій та партнерами організували благодійний захід на допомогу ЗСУ!

Під час заходу працювала благодійна ярмарка від студентів вишу та партнерів заходу, а також усіх охочих пригощали справжнім козацьким кулішем. Збирали на допомогу нашим Захисникам і Захисницям. Зокрема один зі зборів на автомобільний причіп для бійців 24 бригади, які зараз перебувають на передовій.

На усіх часників справжнього українського свята чекала патріотична концертна програма від Народної вокальної студії "Червона рута", Народного ансамблю танцю "Молодість" м. Червоноград, Народного оркестру "Намисто" та співачки Олі Багдай.

Хедлайнер свята стала півфіналістка "Голосу країни" KETA RINA.

Окрім цього, відбулися змагання на швидкісне поїдання вареників від сімейного ресторану "Фабрика Піци", а також показові виступи від вихованців школи боксу ШКВАЛ - спортивно-патріотичне товариство та школи бойовога гопака "Вовк".

Паралельно з цим відбувся сеанс одночасної гри в шахи з гросмейстром Михайла Герасименюка.

На нашій сторінці у Facebook дивіться фотозвіт і відеозвіт.

Щиро дякуємо усім друзям та партнерам за допомогу у проведенні благодійного заходу: виконуючому обов'язки ректора Парубчаку Івану Орестовичу, Фабрика піци - вул.Пасічна,175 Стрийський Ринок Ашан Фенікс Смарт Управлінська компанія "Наш Дім Рясне" Благодійний фонд "Наш дім Львів" Роман Дуда Crazy horse ya_smola maysternya.oleksandra Наталя Курій-Максимів

#ТворимоДоброРазом #ВіримовЗСУ #СлаваУкраїні #ПрацюємоДалі #РазомДоПеремоги!