У Брюховичах відбувся Фестиваль вишиванки для дітей зі шкіл-інтернатів Миколаївської області!

Щороку в третій четвер травня українці святкують Всесвітній день вишиванки. Традиційно до цього патріотичного заходу ГО і БФ «Розвиток Громади» організовує масовий Фестиваль у центрі Львова з гала-концертом та зірковими гостями. Щороку він збирає декілька тисяч шанувальників вишиванки та просто людей, які хочуть патріотично провести час. Однак цьогоріч, через повномасштабне вторгнення російських загарбників, Фестиваль Вишиванки провели у Навчально-реабілітаційному центрі Святого Миколая, що в Брюховичах. Там тимчасово проживають внутрішньо переміщені діти зі спеціалізованих шкіл-інтернатів Миколаївської області.

Фестиваль розпочали з вшановування хвилиною мовчання пам’яті загиблих Героїв та виконання українського Славня.

Далі дітей розважали виступами танцювальний клуб «СТК Едельвейс», Ольга Багдай, Наталя Стасів, Злата Тітаренко, Святослав Гавриш, театральна студія «Ряна» та школа бойового гопака «Вовк».
Генераторами хорошого настрою виступили щорічні ведучі фестивалю - відомий львівський дует «ВлаТар».

Також учасники фестивалю спільно намалювали картину до Дня вишиванки. А на завершення Фестивалю всіх частували велетенським пляцком у вигляді карти України, який був прикрашений логотипом Фестивалю вишиванки, від ГО "Західна Шеф Група".

Щиро дякуємо усім друзям та партнерам за допомогу у проведенні Фестивалю Вишиванки 2022. Віримо в Україну та ЗСУ і #ТворимоДоброРазом - спільно популяризуємо наші традиції та підтримуємо справжнє українське свято!

Більше фото можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.