Фундація Ашан підтримає кращі соціальні проекти

Вчора, 16 жовтня відбувався онлайн захист соціальних проектів Фундації Ашан для молоді у напрямку здорового харчування і здоров’я.          Громадська організація «Розвиток Громади» представила на конкурс проект щодо закупівлі обладнання для створення молочної ферми у Буківському інтернаті для дівчаток. На підготовчому етапі написання проекту представники соціального напрямку Громадської організації, спільно з працівниками супермаркетів Ашан у липні цього року, здійснили ознайомчу поїздку в Буківський інтернат, познайомились з вихованицями і керівництвом закладу, вивчили усі можливості реалізації задуму. Сума гранту становить більш ніж 3 тис. євро.

«Ідея створення молочної ферми у Буківському інтернаті не народилася під грант. Це результат реалізації проекту «Родинне дозвілля для людей інтернатних закладів», який вже два роки поспіль підтримується за кошти з обласного бюджету відділом сімейної політики департаменту соціального захисту ЛОДА. Ми відвідували заклад і бачили належні умови проживання дівчат з ментальною інвалідністю, високий рівень персоналу і керівництва закладу і велике прагнення створювати умови для соціалізації, навчання і забезпечення дівчат, що нажаль не завжди можливо лише за бюджетні кошти. Бажання допомогти вихованцям і керівництву закладу переросло у ідею цього проекту» - розповіла під час онлайн-захисту керівник грантового напрямку Громадської організації Марія Вагіла.

         На даному етапі проект пройшов основні стадії відбору і очікує на остаточний вердикт. Реалізація проекту відбуватиметься за тісної співпраці з персоналом супермаркету Ашан Сокільники, які залучатимуться до встановлення обладнання, виготовлення продукції і постійного шефства над закладом впродовж цілого року. Така тісна співпраця Громадської організації «Розвиток Громади» і мережі супермаркетів Ашан не буде новизною, адже разом вже реалізовується проект «Шафа добра» - спеціальні скрині, які встановлені у всіх магазинах цієї мережі Львова і спрямовані допомогти малозабезпеченим людям.

         Фундацію Ашан для молоді було створено у 1996 році і станом на сьогодні за її кошти підтримано більш ніж 1000 проектів по цілому світу. В Україні Фундація розгорнула діяльність у 2011 році і проект Громадської організації «Розвиток Громади» буде 30 проектом, який отримає фінансування від Фундації. Основний відбір також пройшли проекти громадських організацій L'Arche-Kovcheh, Екотерра і Благодійної організації благодійний фонд "Карітас-Львів УГКЦ"