У Львові волонтери організували для закоханої пари на інвалідних візках романтичне побачення

Навіть в найтемніші часи потрібно вірити у справжнє кохання...

Андрій і Таня, які пересуваються на інвалідних візках і мешкають у спеціалізованих закладах, знову дочекалися зустрічі (історію їх кохання читайте нижче).

Сьогодні, у День закоханих, представники ГО і БФ #РозвитокГромади (Андрій Ярославович Вікторія Яценко), за сприяння друзів та партнерів, організували у Львові для закоханої пари справжнє романтичне побачення:


Спершу вони мали прогуянку на конях, милувалась підводним світом в Океанаріумі, обмінялась творчими та душевними подарунками і завершили вечір у ресторані, де спеціально для них грав романтичні мелодії саксофоніст.


Емоції переповнили усіх... Старатимемося продовжити наші зусилля, аби закохані мали можливість бачитись та мріяти про майбутнє.

Поглянути відео їх зустрічі можна ТУТ.


Передісторія: ще у 2018 році, під час чергової волонтерської допомоги вихованкам Буківського дитячого будинку-інтернату (Старосамбірському р-н.), ми дізнались про цю неймовірну історію. Вона – дівчина Таня на візку з єдиного на Львівщині інтернату для жінок, він – Андрійко, хлопець на візку з Роздільського інтернату для чоловіків. Здавалось би - їх розділяють декілька десятків кілометрів та різні спеціалізовані заклади. Одного разу доля звела пару закоханих на концерті відомої співачки Оксани Мухи, куди їх запросили організатори. З того часу Таня та Андрій лише переписувалися, адже не мали змоги знову зустрітись. Ще тоді ми вирішили виправити цю несправедливість та організували закоханим на інвалідних візках неочікувану романтичну зустріч. Як це було у 2018 році - дивіться у відео за цим лінком.


З того часу, за змоги, стараємось зробити приємну зустріч Андрію і Тані.


Щиро дякуємо усім, хто долучився і допоміг.