Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Учасники Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади» подарували сім’ї людей з особливими потребами вражаючу фотосесію. | Громадська Організація — Розвиток Громади

Учасники Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади» подарували сім’ї людей з особливими потребами вражаючу фотосесію.

Учасники Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади» подарували сімї людей з особливими потребами вражаючу фотосесію.

Візочники Тетяна і Степан створили міцну і дружню родину. У пари народився життєрадісний синочок Віталій. Щасливі сімейні моменти допомогли закарбувати на світлинах активісти ГО «Розвиток Громади». Професійну фотосесію подарували громадівці щасливій родині. Нещодавно учасники ГО навідались у гості до подружньої пари і привезли їм готові фотокартки для сімейної історії.

                                                

Ми опікуємося родиною Тетяни і Степана вже давно. Ці люди надзвичайні: добрі, щирі, відкриті. Через деякі фізичні особливості вони не можуть мати того достатку, на який заслуговують, тож ми усіляко їх підтримуємо. Цього разу ми організували для цілої сімї фотосесію. Фотографій у них було дуже мало, тепер же  ця память залишиться на все життя, - розповідає активіст Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади»

Людям - візочникам дуже важлива увага. Часто вони сидять удома і не можуть вести активне соціальне життя. Звийчані людська підтримка і увага – це те, чого їм дійсно не вистачає у житті. Громадівці  постійно допомагають людям з особливими потребами.  ГО «Розвиток Громади» здійснює проекти «Жіночність без границь», за яким особливим жінкам влаштовують «День краси», втілюють їх мрії у життя; «Такі різні – такі рівні», де люди з інвалідністю малюють картини, потім активісти їх продають і на виручені кошти встановлюють пандуси у місті та інші.