Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Святкове дійство створили діткам у Стрию | Громадська Організація — Розвиток Громади

Святкове дійство створили діткам у Стрию

У переддень Св. Миколая, 18 грудня, шестеро малят із малозабезпечених сімей відвідали РЦ «Пасат».  Дітям створювали святковий настрій різноманітними забавами.

Захід відбувся у рамках проекту «Допоможи Ближньому». 18 грудня в РЦ «Пасат» урочисто відкривали ялинку. На дійство запросили  дві сім'ї із важкими життєвими обставинами. Діти на такому дійстві побували вперше. Організатори попіклувались, щоб малеча в цей день дійсно поринула у казку. Спершу їм розфарбували обличчя аквагримом. Згодом малих кошенят, фей та роботів запросили на урочисту частину. Дітвора брала участь у конкурсах, каталася на роликах, скакала на батуті, бавилась в ігровій кімнаті. Наприкінці вечора всіх почастували солодощами. Діти пішли додому із купою позитивних вражень та усмішками на обличчях.

Ми здійснили цей проект для того, аби подарувати свято Миколая тим діткам, які живуть у сім’ях зі складними життєвими обставинами. Ми хочемо щоб малята відчули справжнє свято та знали, що Миколай пам’ятає про усіх. Основна мета проекту – вселити діткам віру у казкове, приємне та побачити усмішки на їх обличчях - каже Ігор, активіст Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади»