Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Куток Добра»: місце, де маленькі пацієнти відпочивають | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Куток Добра»: місце, де маленькі пацієнти відпочивають

27 січня Стрийський осередок ГО "Розвиток Громади" провів чергове заняття у "Кутку Добра". Діти втілювали власні фантазії на папері. Окрім пензлів маленькі пацієнти Стрийської дитячої міської лікарні використовували й власні пальці.

             


В особливій кімнаті Стрийської лікарні зібралися малюки. Активісти влаштували їм урок малювання. Дітлахи втілювали фарбами свою фантазію на папір. Дітлахи весело провели час, перезнайомились та отримали порцію хорошого спілкування.

Серед маленьких художників ми звернули увагу на шестирічного хлопчика, який із таким захопленням малював, що складалось враження, що дитина малює вперше. Як з'ясувалось, напередодні Маркіянчика серед ночі у лікарню привезли патрульні, які помітили дитину серед пустинного міста. Хлопчик був роздягнутий. Мама - алкозалежна, до дитини так і не навідалася. Тому стрийські активісти вирішили самі відвідати Маркіянчика і принести із собою одяг, солодощі та іграшки. До слова, дитину із наступного тижня випишуть з лікарні, от тільки не додому, а в інтернат, - розповідають активісти Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади»

Нагадаємо, «Куток Добра» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». У дитячих лікарнях активісти облаштовують кімнату, привозять туди іграшки та телевізор для перегляду мультиків. Періодично в «Куток Добра» навідуються учасники ГО і проводять з малечею цікаві заняття. Мета проекту – дати можливість маленьким пацієнтам відпочити від лікарняних буднів.