Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Стрию подаруночки отримали діти з малозабезпечених сімей | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Стрию подаруночки отримали діти з малозабезпечених сімей

54 подарунки для дітей із сімей зі складними життєвими обставинами передав Миколай через активістів  ГО «Розвиток громади». Їм допомагали у зборі небайдужі стрияни, партнери та Асоціація промисловців і підприємців Стрийщини.

Списки потребуючих дітей надав Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Свято Миколая – особливе свято для усіх дітей і в цей день кожна дитина чекає на чудо. Таке чудо і святковий настрій намагалися подарувати малечі активісти ГО «Розвиток Громади».  Діти отримали щедрі подарунки від небайдужих людей.

 

Офіс ГО «Розвиток Громади» у передсвяткові дні буквально перетворився на  фабрику Святого Миколая. Ми зібрали листи від діток і передали їх небайдужим людям, які хотіли створити свято малюкам. Нас приємно вразила кількість охочих допомогти. Частину листів від маленьких стриян  реалізували ми у центральному офісі ГО, іншу частину реалізували активісти Стрийського осередку. Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до такої доброї справи, - каже координатор проекту Світлана, активістка ГО «Розвиток Громади»

                                                     

Нагадаємо,  ГО «Розвиток Громади» реалізував понад 200 листів до Миколая від дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, та зі школи-інтернату.