Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Дії населення у надзвичайних ситуаціях» - спільна програма ГО «Розвиток Громади» та Державної служби з надзвичайних ситуацій | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Дії населення у надзвичайних ситуаціях» - спільна програма ГО «Розвиток Громади» та Державної служби з надзвичайних ситуацій

У рамках співпраці з рятувальниками Львівщини, громадські активісти розпочали програму інформування населення у випадку надзвичайних ситуацій.

У такі складні для  України часи, коли йде фактична війна з Росією, важливо бути поінформованими, як діяти у різних, навіть найкритичніших ситуаціях. Мешканці Львова потребують реальних знань, аби бути ефективними та оперативними у надзвичайних ситуаціях. Саме тому працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області  та активісти «Розвитку Громади» розпочали спільну програму з інформування населення, щодо дій у надзвичайних ситуаціях військового характеру.

Організатори програми розклали намет у центральній частині міста, де мешканці можуть ознайомитися з вибухонебезпечними приладами, зокрема прихованими. Кваліфікований рятувальник біля намету розповідає про те, як скласти «екстрену валізу» - які ліки та предмети побуту потрібно мати при собі обов’язкво. Також всі охочі можуть безкоштовно отримати навчальний посібник – «Дії населення у надзвичайних ситуаціях».Намет викликав неабияке зацікавлення серед населення. Тому таке інформування проводитимуть «надзвичайники» та активісти «Розвитку Громади» щотижня у різних районах міста.

«Я переконана, що поінформований – значить озброєний, тому я надзвичайно вдячна, що громадські активісти об’єдналися з рятувальниками задля того, аби розповісти людям прості, на перший погляд речі, які, однак, можуть врятувати не одне життя», - поділилася пані Людмила.