Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Як діяти у надзвичайних ситуаціях - відкрите заняття для учнів СШ 92 | Громадська Організація — Розвиток Громади

Як діяти у надзвичайних ситуаціях - відкрите заняття для учнів СШ 92

ГО «Розвиток Громади», спільно з Державною службою  України з надзвичайних ситуацій у Львівській області організували відкритий урок для школярів в мікрорайоні Рясне.

Про те, як діяти у надзвичайних ситуаціях учням середньої загальноосвітньої школи №92 розповів професійний рятувальник. Діти були у захваті від розповіді «надзвичайника», який прийшов у робочій формі, адже, напевно ніхто не в змозі розповісти про надзвичайні ситуації краще, аніж практикуючий рятувальник.

«Мені дуже сподобалось заняття. Особливо було цікаво почути розповіді з реального життя рятувальника. Тепер знаємо, що вибухівка може бути під виглядом найрізноманітніших предметів. Треба бути дуже уважними, не брати до рук підозрілих речей», - поділився дев’ятикласник Андрій.


Відкритий урок в актовому залі школи зібрав більше п’ятдесяти учнів. Працівник ГУ ДСНС у Львівській області зосередився на практиці, розповів як оперативно та ефективно діяти під час пожежі, як можна розпізнати приховану вибхівку. Також присутні розглянули варіанти розвитку надзвичайних ситуацій.

Від громадської організації «Розвиток Громади» школярі безкоштовно отримали посібники з корисними порадами, стосовно того, як діяти у надзвичайних ситуаціях.