Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
ГО «Розвиток Громади» розпочала співпрацю з «надзвичайниками» | Громадська Організація — Розвиток Громади

ГО «Розвиток Громади» розпочала співпрацю з «надзвичайниками»

Громадська організація підписала договір співпраці з Державною службою  України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Активісти зустрілися з представниками державної служби, обговорили подальшу співпрацю та підписали порядок взаємодії. Надзвичайники з «Розвитком Громади» домовилися про обмін інформацією, стосовно загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, проведення спільних заходів із роз'яснення населенню правил поведінки у разі виникнення ситуацій підвищеної небезпеки.

Договір співпраці передбачає здійснення інших заходів, проведення яких необхідне для якісного виконання завдань, щодо реагування на надзвичайні ситуації на їх ліквідацію.

Нещодавно працівники ГУ ДСНС України в Львівській області провели ознайомчі заняття учасникам громадської організації, на яких активісти дізналися як ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях.

«У цей неспокійний для країни час, ми, як ніколи, повинні бути готовими швидко та ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях. У планах низка заходів для інформування населення, зокрема разом з рятувальниками розробляємо спільну програму для навчання школярів», - поділився учасник ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда.

 
Варто зазначити, що договір між ГО «Розвиток Громади» та Головним управлінням служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області розроблений з метою взаємодії у разі виникнення ситуацій підвищеної небезпеки.