Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Тернополі з’явився інтерактивний музей ветеранів АТО | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Тернополі з’явився інтерактивний музей ветеранів АТО

22 січня в українському домі “Перемога” (м. Тернопіль) відбулося відкриття інтерактивного музею ветеранів АТО. Учасники Тернопільського осередку ГО «Розвиток Громади» надали правову та інформаційну підтримку організаторам музею.

                              


Ідея створення такого музею належить ГО “Об’єднання бойових побратимів”. Відкриття музею відбулося за сприяння Тернопільської міської ради та за підтримки Тернопільського осередку ГО “Розвиток Громади”. Експозиція складається зі зброї, амуніції, оберегів, дитячих малюнків тощо. Але центральним елементом музею будуть люди, які пройшли горнило війни та особисто можуть про це розповісти.

Музей є лише частиною більшого задуму - розбудови Реабілітаційного Центру для ветеранів АТО. До сьогоднішнього дня воякам бракує місця, де би вони могли отримати комплексний та спеціалізований набір необхідних реабілітаційних послуг. Як показує міжнародний досвід, учасники бойових дій потребують тривалого та всебічного догляду і уваги психологів, тренерів, духовних наставників.

Учасники Тернопільського осередку ГО брали активну участь у відкритті музею: це і правова допомога у розробці та реєстрації музею, це і інформаційна підтримка, це і координаційна робота з головами спільнот учасників бойових дій, а також пошук спонсорів.

Активісти і надалі надаватимуть інформаційну підтримку музею та здійснюватимуть пошук та залучення експонатів до музею.