«Майстер на годину» подарував самотній пенсіонерці мікрохвильову піч

Січень, це період, коли новорічно-різдвяні дива тривають протягом усього місяця. Особливо, це стосується людей, які найбільше потребують допомоги та приємних подарунків. Завдяки благодійному проекту ГО "Розвиток Громади, який реалізується за сприяння однойменного благодійного фонду, «Шафа добра» семеро сімей, що є під опікою соціального проекту «Майстер на годину», отримали продуктові набори. А самотня пенсіонерка, Рогова Валентина Михайлівна, стала ще й власницею мікрохвильової печі.

Після того, як
потребуючі сім’ї Львова вчергове отримали допомогу зібрану завдяки «Шафі добра», куратор соціального проекту «Майстер на годину» Тетяна Захарчук особисто провідала сім’ї, які, на жаль, не змогли особисто забрати допомогу, аби передати їх продуктові набори і приємні подарунки:
Домницький Леонід Васильович отримав продуктовий набір, Хар Олена Ігорівна рюкзак для дитини, солодощі та продуктовий набір, Філіпченко Галина Дмитрівна, продуктовий набір, Голуб Іван та Ольга отримали продуктовий набір, Вакуліна Тетяна Гаврилівна продуктовий набір, Гермак Роман продуктовий набір, Рогова Валентина Михайлова мікрохвильову пічку та солодощі.

Нагадаємо, соціальний проект «Майстер на годину» спрямований на безкоштовну допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам.