ДАБІ і ЛКП Садового судитимуться через пресувальну лінію в Рясному

Сумнозвісна пресувальна лінія в Рясному відходить у небуття. Посадовці міськради остаточно розділять «касу» передбачену на аферу з закупівлею та встановленням «суперсучасної» пресувальної лінії, адже тепер мерія планує не пресувати, а спалювати сміття.

23 травня ДАБІ міста Львова подала цивільний позов до Шевченківського районного суду м.Львова на Львівське комунальне підприємство  «ТФ «Львівспецкомунтранс» про приведення об’єкта самочинного будівництва до попереднього стану, а простіше, щодо демонтажу у приміщенні складу на Шевченка, 327-Г фундаментів під брикетувальний прес, вікон, бетонної підлоги, покрівлі та обшивки стін.

ГО «Розвиток Громади» вже писали про перший припис ДАБІ  від 6.03.2017 року про зупинення підготовчих та будівельних робіт за адресою Шевченка, 327-Г, які не відповідають вимогам законодавства, зокрема будівельним нормам, містобудівним умовам і обмеженням, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання.

Через два місяці, 18 травня, у присутності представника ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс», Інспекцією ДАБІ у м. Львові проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою м.Львів, вул.Шевченка, 327-Г в ході якої встановлено, що без дозвільних документів на право виконання будівельних робіт проведено облаштування фундаментів під брикетувальний прес, заміна вікон, влаштування бетонної підлоги, ремонт покрівлі та обшивки стін. Крім того, встановлено, що ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області проведено експертизу проекту лише щодо кошторисної частини документації, сама проектна документація на об’єкт будівництва (реконструкції) ЛКП «Львівспецкомунтранс» для перевірки не надано і експертизу не проходила.

З огляду на те, що ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» вимоги припису від 6 березня 2017 року про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності не виконало, Інспекція ДАБІ у м.Львові подала позов до суду щодо знесення самочинно збудованого об’єкту за рахунок особи, яка здійснила самочинне будівництво.

Отже, при позитивному проходженні справи у суді, з міського бюджету доведеться витратити кругленьку суму, але тепер вже на демонтаж пресувальної лінії. Щоправда, враховуючи, що цю пресувальну лінію місто взяло зобов’язання купити ,  її знову потрібно буде десь монтувати і звичайно, за міські кошти. Замкнуте коло відмивання міських грошей на смітті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *