Звіт за квітень 2016р.

Цього місяця соціальний відділ провів значну  роботу. У Львові відкрили 2 «Кутки Добра» у Чорнобильській та  Львівській міській дитячій клінічній лікарнях. «Куток Добра» - особливе місце для маленьких пацієнтів лікарні, де малеча може відпочити від виснажливих буднів. Волонтери постійно організовують дозвілля для дітей з лікарень, у  передвеликодній тиждень там розфарбовували пасхальні малюнки.
 
   Активісти з соціального відділу як зажди піклуються про людей з особливими потребами.  В рамках проекту «Такі різні – такі рівні» ми зібрали кошти на два пандуси.  Вже є розроблені креслення цих конструкцій. Тепер організація шукає фірму-партнера, яка би взялася за виготовлення пандусів. ГО «Розвиток Громади» вже має напрацювання у вирішенні проблеми доступності Львова. Громадська організація вже встановила три пандуси для маломобілних людей - у театрі Марії Заньковецької, в школі №72 та в будинку одного з візочників. Активісти надалі  продовжують свою роботу в цьому напрямку.

 
   У рамках проекту «Соціальна адаптація дітей з особливими потребами» активісти «Розвитку Громади» та ініціативна група Львова, до якої входять переселенці, допомагали особливим діткам. Громадські діячі організували заняття фізичної терапії.
Як і кожного місяця, для особливих діток соціальний відділ організував покази мультфільмів. Юні глядачі переглядали фільм про людські емоції та мультик «Книга джунглів».
Активісти ГО разом з іншими партнерами організували поїздку в Крехів для сімей АТОвців. А ще, громадські діячі забезпечили безкоштовний похід у театр для організації «Матері Чорнобиля».  


   У квітні був «Львів у блакитному» - щорічна акція, яка відбувається 2 квітня у Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Активісти ГО долучилися до організації заходів та подарували людям безкоштовну екскурсію «Чудо тур» Львовом. Залучали до організації ще й інших - учні Правничої гімназії допомагали у підготовці до цього дня. Крім цього, Стрийський та Червоноградський осередки громадської організації «Розвиток Громади» підтримали Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму. Активісти провели низку заходів у своїх містах.Осередки ГО «Розвиток Громади»:
  • Червоноградський осередок ГО організував весняну толоку, прибирали берег Західного Бугу
  • Учасники Трускавецького осередку «Розвиток Громади» прибрали місто Борислав та зони центрального парку
  • Активісти Яворівського осередку у рамках проекту «Профорієнтація в школах» провели екскурсію для дітей в пожежній частині


Юридичний відділ:
  • Юристи ГО «Розвиток Громади» надіслали до Ради Європи письмове прохання  задіяти усі, без виключення, можливості та надзвичайні заходи дипломатичного  та політичного впливу з метою негайного і безумовного звільнення Надії  Савченко та повернення її на територію України.
  • Юридичний відділ взявся за проблему вивезення гравію з річки Стрий. Учасники ГО добилися візиту представників Державної екологічної інспекції на місце розбрату.
 
Цього місяця українці відзначили найсвітліше християнське свято – Великдень. До цього дня активісти провели заходи:
  • Захоплюючий майстер-клас з розпису великодніх атрибутів для пацієнтів неврологічного відділення Чорнобильської лікарні.
  • До Великодніх свят Трускавецький, Яворівський, Червоноградський та Стрийський осередки організували прибирання у своїх містах та озеленення території.