Звіт за червень 2016 рік

Грантовий відділ
-          триває соціальна програма ГО «Розвиток Громади» з реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями. Зараз заняття проводять для шести діток з аутизмом. Соціальну програму  для дітей з обмеженими фізичними можливостями реалізовують на грантові кошти від благодійного фонду «Кожен може». Ініціативу такої програми проявили студенти-переселенці з Криму спільно з активістами ГО «Розвиток Громади».
Гарячі події:
-          Громадськість Львівщини підписала відкритий лист з проханням виділити сили Національної гвардії та Національної поліції  на наступну сесію Львівської міськради. Активісти просять забезпечити громаді вільний і безперешкодний доступ до сесійної зали.
-          22 червня під Львівською міською радою розпочався безстроковий соціальний протест «Наобіцяв, а не зробив». В рамках цієї акції активісти влаштували виставу із королем-Садовим, катом-прокурором, блазнем і грошовою машиною. 
-          активісти продовжили мовчазну акцію протесту проти бездіяльності  місцевої влади. До Центру боротьби з бездіяльністю щодня надходять нові звернення.
 
 
 

Допомога АТО:
-          Понад три тисячі дітей учасників АТО відвідали циркову виставу1 червня, у День захисту дітей, нащадки захисників України переглянули дві вистави «Львівський цирк – країна щастя».
-          четверо дітей воїнів АТО подивились новий мультфільм «У пошуках Дорі» в рамках проекту «День юного глядача»
-          Громадська організація «Розвиток Громади» організувала дозвілля для дітей, батьки яких захищають Україну на Донбасі.В торгово-розважальному комплексі «Кінг Крос Леополіс» для малечі влаштували справжній феєрверк розваг. Спочатку дітлахи відвідали льодову ковзанку, згодом провели кілька годин в ігровій зоні, а досхочу награвшись мали змогу поласувати смаколиками у ресторані «Смачна перерва».
 
Господарський відділ:
-          Жителі та громадські активісти Стрийщини, занепокоєні видобутком гравію з русла річки, звернулись по допомогу  до ГО «Розвиток Громади». Активісти вже вдруге виїхали на місце незаконного видобування. Цього разу на місце видобування прибули представники Державної екологічної інспекції.
-          Жителі околиць території очисних споруд «Львівводоканалу» на вулиці Пластовій, 10 блокували роботу техніки, яка мала б підготувати площу під вивезення й перевантаження сміття зі Львова. Їх обурило те, що  жодних документів на проведення цих робіт міськрада не має. Позицію місцевих людей підтримали також активісти ГО «Розвиток Громади».
-          Активісти ГО «Розвиток Громади» постійно спостерігали за проблемою зі сміттям на Грибовицькому сміттєзвалищі та чергували вдень і вночі разом з мешканцями.

 


Взаємодія з владою:
-          мешканці та активісти влаштували акцію протесту. Причиною того, що до мерії зійшлися сотні невдоволених діями влади людей, було бажання громади почути звіт від міського голови Андрія Садового про його роботу над вирішенням сміттєвої проблеми міста. Гостро проблема сміттєзвалища у с. Грибовичі постала ще десять років тому, якраз коли Андрій Іванович вперше прийшов до влади.
 
Соціальний відділ:
 
-          Малюки з Дитячого дошкільного будинку № 1 відвідали концерт спортивно-танцювального колективу 
«Едельвейс».Завдяки постійним партнерам соціального проекту «Куток добра», дуету аніматорів «VlaTar»,  малята з дитячого будинку мали змогу потрапити на святковий концерт шоу-балету.
-          Активісти ГО «Розвиток Громади» влаштували для дівчат з сиротинця, що на вулиці Левандівській,  справжній день краси. До юних красунь прийшли майстрині з перукарні «Модна лінія» та студії краси Юрія Гупайла. Юних леді навчили робити манікюр та наносити макіяж, а також зробили їм зачіски, які підкреслили особливість кожної дівчини.
-          11 червня, в суботу, люди з особливими потребами разом з волонтерами ГО «Розвиток Громади» насолоджувалися концертом популярного гурту «Океан Ельзи».
-          У День захисту людей похилого віку громадська організація «Розвиток Громади» влаштувала святковий концерт для мешканців  Львівського геріатричного пансіонату. У святковому дійстві взяли участь постійні партнери дует «VlaTar» та вихованці Дитячого дошкільного будинку № 1.
-          У рамках соціального проекту «Допоможи Ближньому» активісти громадської організації «Розвиток Громади» відвідали діток у Дитячому дошкільному будинку № 1, що на вулиці Таджицькій, 21. Дітям передали телевізор, фрукти та мінеральну воду від партнерів.
-          Активісти громадської організації завітали до вихованців Дитячого дошкільного будинку № 1 з веселими розвагами та подарунками.Розважали малюків веселі парубки з дуету VlaTar у костюмах посіпак. Хлопці бавились із дітками, надували гігантські мильні бульбашки, співали пісень й танцювали.
-          Активісти громадської організації «Розвиток Громади» передали дітям з «Бориславської  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів» велотренажер «Орбітрек»
-          діячі ГО завітали у реабілітаційний центр, що розташований на вул. Хуторівка.  Учасники проекту отримали багато позитиву і гарних емоцій. В основному люди малювали природу, ті місця де б вони хотіли опинитися та відчути гармонійне поєднання з нею. З допомогою наших активістів картини виглядають професійними та пронизані гарними емоціями.
-          День захисту дітей, активісти громадської організації «Розвиток Громади» передали внутрішньовенні катетери у дві львівські дитячі лікарні,  в яких діє соціальний проект «Куток добра».Такі потрібні медичні пристрої передали у неврологічне відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру та відділення алергології Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Кожна лікарня отримала 700 катетерів.
-          Щотижня волонтери роздавали фрукти для потребуючих сімей в рамках проекту «Допоможи Ближньому»