Звіт ГО «Розвиток Громади» за серпень 2016

Цього місяця робота соціального відділу громадської організації «Розвиток Громади» принесла багато добрих справ у загальну скарбничку.

В рамках проекту «Допоможи Ближньому» ГО побували у  Дитячому дошкільному будинку №1 для дітей-сиріт. Волонтери привезли іграшки у подарунок та розважали дітей цікавими іграми.
 • Я отримую дуже багато позитивних емоцій і радості від спілкування з цими дітьми. Неймовірно скільки в них сил і енергії, а ще щирості і бажання зробити світ кращим. Я обов’язково допомагатиму цим дітям й надалі, - розповів Юрій, один з активістів ГО "Розвиток Громади"
 

Також одразу після одержання закордонного вантажу учасники ГО «Розвиток Громади» передали гуманітарну допомогу для вихованців шкіл-інтернатів та сиротинців Львівщини. Вдячний за допомогу дітям головний капелан сиріт отець Роман Прокопець.

Щотижня активісти ГО «Розвиток Громади» привозять фрукти для малозабезпечених, багатодітних та сімей бійців АТО, також для літніх і самотніх людей, які потребують нашої допомоги та підтримки.
 

12 серпня соціально незахищені львівські сім’ї смачно повечеряли у пі церії. Піцерія «Белла Чао» радо погодилась почастувати смачною піцою потребуючих людей. Активісти ГО запросили на вечерю 3 соціально незахищені сім’ ї. Окрім частувань, люди отримали приємні емоції та спілкування.
 
 
26 серпня учасники ГО «Розвиток Громади» організували дівчатам з особливими потребами День краси у рамках проекту «Жіночність без границь».
 • Допомагати людям і робити їм радість - дуже класно. Сьогодні провели фешн-дей і фотосесіюдля дівчат з особливими потребами. Я наочно побачила, що візок - не перепона для щастя. Ці жінки – прекрасні. Вони аж світяться зсередини. І ще пишаюся нашою командою, яка попрацювала злагоджено і плідно, -  поділилася враженнями Оксана Маруняк, голова ГО «Розвиток Громади».

 
 
Продовжуються заняття з іпотерапії. Цього місяця ще троє дітей відчули користь від спілкування з кіньми. Ініціатива громадської організації «Розвиток Громади»  вже принесла чимало користі дітям з особливими потребами.
 • Це наше п’яте заняття. Назарчику дуже подобається. Зізнаюсь, що спершу переживала, бо це з велика тварина, думала, що сина вона може налякати. Допомогли опанувати мій страх кваліфіковані тренери, які одразу знайшли підхід до Назарчика і той без вагань сів на коня. Сьогодні мені дуже приємно спостерігати за сином, який щиро радіє щоразу, коли ми приходимо на тренування. Я дуже вдячна ГО «Розвиток Громади» за таку можливість та допомогу в лікуванні сина, - поділилась мама одного з учасників проекту Яна
  
 
 
У серпні «Майстер на годину» під час власної відпустки продовжив допомагати людям з хатніми поломками. Цього разу ремонтував сантехніку, порохотяг, люстру та виконував дрібні побутові роботи.
Зараз майстер вже має своїх постійних клієнтів, до яких приїжджає на виклики і допомагає з побутовими поломками навіть у вихідні.
 
 Не знаю, що би я без вас робила. Я залишилась геть сама. Мені нікому допомогти. А меблі та сантехніка майже мої ровесники, то дверка відпаде, то кран потече. У пана Юрія просто «золоті» руки. Він дуже швидко і хвацько ремонтує усі поломки у квартирі та ще й цікавий співрозмовник. Дуже вдячна ГО «Розвиток Громади» за такого вправного  майстра, - поділилась Вікторія Миколаївна 

23 серпня учасники «Розвитку Громади» організували шахматний турнір для військовослужбовців у Львівському військовому госпіталі. В акції взяли участь близько 15 людей. На захід запросили спеціаліста з шахів, який слідкував за правильністю ходів та дотриманням усіх правил. Професійне слово військовослужбовці слухали та вчилися тонкощам гри.У турнірі брали участь навіть ті, хто не вміє грати у шахи. Попри це гра їм дуже сподобалась та захопила всю увагу.

Громадська організація "Розвиток громади підтримала перевізників-страйкарів та брала участ у перемовинах з Андрієм Садовим щодо вирішення проблеми транспортної системи у Лвові.

 

Юридичне управління
цього місяця плідно попрацювали.
 • Завдяки пильності та наполегливості юридичного управління «Розвиток Громади» майданчики для паркування на вул. С. Стрільців, Академіка Гнатюка, Т. Костюшка, Чайковського та проспекті Шевченка облаштували за погодженими схемами.
 • Юристи громадської організації «Розвиток Громади» провели громадське розслідування щодо скандального виділення коштів на ремонт з орієнтованим кошторисом, але зі сталим мільйоном. 13 липня 2016 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік» та виділив собі 1 млн гривень на ремонт кабінетів і заміну вікон, зменшивши резервний фонд міського бюджету.
 • 8 серпня Служба безпеки України повідомила, що попередила потрійний теракт на Львівській залізниці. Юристи громадської організації «Розвиток Громади» провели громадське розслідування неоднозначної ситуації, яка склалася довкола затримання працівниками СБУ трьох бійців добровольчого батальйону «ОУН» та повідомлення останнім про підозру в підготовці терористичного акту.
 • Мешканці будинку № 43 на вул. В. Великого у Львові передали письмову подяку юристам ГО за сприяння у ремонті дороги біля свого житла. 
 • Юристи громадської організації «Розвиток Громади» провели громадське розслідування щодо оренди нежитлових приміщень за 1 грн. в рік у Львівської міської ради. 
 

Напрямок господарських відносин:
 • 11 серпня, на вулиці Данила Апостола (недалеко від МРЕВ) активісти ГО «Розвиток Громади» разом зВПВ «Патріот» та УСУ АТОЛьвівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих виявили станцію перевантаження сміття  без жодних документів та дозволів.
 • Звернулись до до очільників Львівської обласної адміністрації з проханням перевірити діяльність директора Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки та вирішити питання щодо доцільності перебування його на посаді директора Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 • Активісти з’ясували, що Стрийський гравійного дробильно-сортувальний завод має ліцензію на видобування гравію лише на Піщано–Ходовицькому родовищі, але аж ніяк не в руслі річки. Варто зазначити, що порушення чинять двоє юридичних осіб: вищезгаданий завод та СГ ТзОВ «Мокряни», які у співпраці намагаються легалізувати незаконну діяльність та покривають чорні справи один одного. СГ «Мокряни» проводить видобування гравію, прикриваючись русло-регулюючими намірами, і є субпідрядником Стрийського гравійного заводу.  Далі громадські активісти зробили аерозйомку місцевості, де вивозять гравій. Фото доводять: гравій копають саме з русла річки, а масштаби видобування сягають понад 20 гектарів.