За травень 2016 рік

У травні місяці активісти ГО «Розвиток Громади» виконали чималий обсяг роботи.
 
Грантовий відділ:
-          ГО «Розвиток Громади» продовжує проводити заняття з реабілітації для дітей. Під наглядом кваліфікованого тренера діти виконали комплекс вправ спеціальної програми для рухових навичок.
Заняття проводили для дітей з діагнозом дитячий церебральний параліч та розлад аутистичного спектру. До тренувань залучають і батьків. Дорослі не лише допомагали малюкам виконувати вправи, а й самі брали активну участь у роботі. Нагадаємо, спортивну реабілітацію дітей з особливими потребами ГО «Розвиток Громади» проводить на кошти гранту від МБФ «Кожен може».
 
 
 
Допомога АТО:
-          Активіст громадської організації «Розвиток Громади», учасник спортивного клубу «Легіон» вже понад рік захищає Україну на Донбасі. Хлопець служить у 58-ій окремій механізованій бригаді, а в протитанковій батальйоні вже дослужився до звання командира. За цей час Андрій побував у  Донецьку, Яснуватій та Авдіївці.
-          Семеро діток, батьки яких, захищають Україну на Донбасі, разом із активістами ГО «Розвиток Громади» подивилися мультфільм «Angry Birds».
-          Діти учасників АТО отримали взуття від іспанського мецената. Сім новеньких пар якісного спортивного взуття вже знайшли своїх власників. Їх для дітей учасників АТО та дітей-сиріт закупив і передав іспанський благодійник Андрій Конорєв.
 

 
Юридичне управління:
-          На шпальтах столичного видання «Рабочая газета» опублікували спростування неперевіреної  інформації про громадську організацію «Розвиток Громади». Спростування стосується статті про пікет обласної прокуратури в день представлення нового прокурора Львівщини, який був 31 березня.  Юристи ГО «Розвиток Громади» звернулися до редакції видання із аргументованим проханням спростувати опубліковану інформацію. «Робочая газета» швидко відреагувала та 17 травня оприлюднили спростування, надіславши до «Розвитку Громади» лист із примірником.
 
Молодь і спорт:
-          Благодійний фонд ГО «Розвиток Громади» подарували переможцям м’яча з автографами гравців СК «Карпати» та закупили форму для однієї з команд.
-          Воркаутери з СК «Легіон» стали найкращими у спортивному фестивалі «Небу-Хай»

  

Соціальний відділ:
-          Проект «Допоможи ближньому» продовжує підтримувати львів’ян. Список тих, кому по потрібна допомога продовжує збільшуватись: цього місяця активісти ГО «Розвиток Громади» допомогли ще двадцятьом сім’ям. Допомогу передали від діаспори Лос-Анджелеса та Італії, окрім того ГО «Білі берети» передала медичне харчування для військових.
-          Активісти ГО «Розвиток Громади» відвідали дитячий дошкільний будинок. У рамках соціального проекту «Допоможи ближньому» активісти громадської організації «Розвиток Громади» відвідали діток у Дитячому дошкільному будинку № 1, що на вулиці Таджицькій, 21. Дітям передали телевізор, фрукти та мінеральну воду від партнерів.
-          ГО «Розвиток Громади» влаштувала день краси для дівчини з інвалідністю. В рамках соціально проекту «Жіночність без границь» Каріна , яка пересувається  на візку, провела день у салоні краси. Майстрині студії краси Юрія Гупайло вправно почарували над образом учасниці проекту. Їй пофарбували волосся та зробили нову зачіску.
-          «Розвиток Громади» влаштував кольоровий вечір у «Кутку добра». У рамках соціального проекту «Куток добра» активісти організували вечір малювання для дітей у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика 4. Цікаве дозвілля для дітей у цій лікарні активісти громадської організації влаштували вперше. Трохи уваги та веселі розмальовки дуже потішили малюків.
-          Вітання до Дня матері для матусь пацієнтів Чорнобильської лікарні. Активісти громадської організації «Розвиток Громади» організували святковий сюрприз до Дня матері для жінок, дітки яких, перебувають на лікування у неврологічному відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (вул. Дністерська, 27).
-         у  Львівську міську дитячу клінічну лікарню, що на вулиці Пилипа Орлика 4, активісти ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Куток Добра» привезли дитячі стільці. Окрім того у лікарні, де діють «Кутки добра» активісти закуплять внутрішньовенні катетери.
Ініціативи:
-          У  рамках Фестивалю вишиванки у центрі  Львова вже триває експозиція вишиванок різних регіонів України. Організувала 20-денну виставку ГО «Розвиток Громади» за підтримки ЛОДА та ЛМР. Банери зі світлинами та описом орнаментів можна побачити на перехресті площі Катедральної та вулиці Галицької.
-          Футболісти ФК «Карпати» вийшли на поле у футболках з вишивкою. Тим часом на трибунах сиділи їхні вболівальники – також у вишиванках. Раніше із закликом прийти на футбол у вишиванці виступила ГО «Розвиток Громади». 
-          У рамках фестивалю до Дня вишиванки 10 травня, у день перепоховання тіла славетного Кобзаря, пройшли Шевченківські читання серед митців Львова. Захід відбувався у крамниці «Книжковий дворик», що по вул.. Винниченка, 4.
-          Громадська рада при Львівській обласній державній адміністрації підтримала ініціативу громадськості та звернулась до Президента України з проханням запровадити на всеукраїнському рівні національне свято – «День української вишиванки».
-          у Львові в рамках Фестивалю вишиванки  провели показ першого повнометражного документального фільму про українську вишиванку. Прем’єра зібрала аншлаг.
-          Громадські організації Львова спільними зусиллями провели Фестиваль вишиванки, який зініціювала ГО «Розвиток Громади». Цілий місяць у Львові відбувалися заходи, які мали на меті ознайомити людей з історією вишиванки, зробити її модною серед усіх верств населення, відновити сприйняття вишивки як потужного оберегу й символу доброзичливості й миролюбності української нації. 
-          На благодійній вечірці до Дня вишиванки провели унікальний аукціон. Картину, яку малювали гості благодійної вечірки