Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Ще один пандус встановили учасники «Розвитку Громади» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Ще один пандус встановили учасники «Розвитку Громади»

Активісти Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади» встановили пандус у Поліклінічному відділенні Стрийської дитячої лікарні. Гроші зібрали у рамках проекту «Такі різні – такі рівні».


Проект «Такі різні – такі рівні» здійснює соціальний відділ ГО «Розвиток Громади». Соціальний проект спрямований на допомогу особливим  людям.  За допомогою професійного художника люди з інвалідністю малюють картини, а виручені з продажу цих полотен гроші йдуть на облаштування будівель пандусами.

Стрияни з особливими потребами зібрали кошти на пандус своєю творчістю. Люди малювали картини, які продали на виставці, а за зібрані кошти в одній з лікарень уже встановили необхідне обладнання.


Нам з донечкою часто доводиться ходити в цю лікарню, проте без пандуса це завдання стає надважким. Доводиться постійно просити когось про допомогу, адже візок доволі важкий. Дуже дякуємо за те, що думаєте про інших людей, - каже пані Ірина, мама дівчинки-візочниці


Нагадаємо, завдяки проекту «Такі різні – такі рівні»  активісти ГО «Розвиток Громади» встановили вже 4 пандуси у різних місцях.