Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Активісти «Розвитку Громади» інформують населення про дії під час надзвичайних ситуацій | Громадська Організація — Розвиток Громади

Активісти «Розвитку Громади» інформують населення про дії під час надзвичайних ситуацій

Члени громадської організації розклали намет у центральній частині міста й розповідають львів’янам на гостям міста як діяти в тій чи іншій ситуації надзвичайного характеру.

Нещодавно Львів сколихнули жахливі теракти. Ці події відбулися з метою дестабілізації ситуації в країні, зокрема у нашому місті. Під час екстреної наради проведеної в ЛОДА правоохоронці та очільник установи закликали громадськість долучитися до забезпечення правопорядку у місті й інформування мешканців, стосовно того, як діяти у надзвичайних ситуаціях. Саме тому громадська організація «Розвиток Громади» спільно з головним ГУ ДСНС України у Львівській області продовжують інформувати мешканців та гостей міста.

Громадські активісти розклали інформаційний намет в центральній частині міста, підійшовши до якого перехожі мали можливість на власні очі побачити вибухонебезпечні предмети у вигляді експонату від «надзвичайників» та екстрену валізу. Також людям безкоштовно давали посібник розроблений Головним управлінням ДСНС України у Львівській області спільно з громадською організацією «Розвиток Громади». У невеликому буклеті були розписані необхідні дії населення під час надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Таким чином, мешканці могли дізнатися конкретну інформацію про те, як швидко та ефективно діяти у  найкритичніших ситуаціях.Інформаційні намети будуть розміщенні протягом тижня в центральній частині міста – пр.. Свободи, 49, пр.. Шевченка,7, пл.. Галицька, 2, пл.. Ринок, 1 з 12:30 до 16:00.Зараз, як ніколи, ми повинні бути пильними й підтримувати одне одного. Спільними діями ми зможемо забезпечити порядок та безпеку у рідному місті, як це робили під час Революції Гідності.

Нагадаємо, громадська організація «Розвиток Громади» разом з Головним управлінням ДСНС України у Львівській області у березні-травні 2015 року провели ряд ознайомчих лекцій для  школярів Львова. Відтак, діти отримали практичні знання з техніки безпеки у надзвичайних ситуаціях.