Воїни АТО ділилися досвідом із молодшими колегами

У рамках проекту «Профорієнтація» АТОвці завітали до вихованців військового ліцею імені Героїв Крут. Воїни розповіли про свою участь у війні на сході, про те, чим пишаються і що б змінили у нашій державі.

Поділитися своїми роздумами та історіями прийшли 4 герої АТО: Костянтин Дірюгін, Юрій Калинич, Андрій Різничок та Артур Спірін. Чоловіки доволі емоційно розповіли ліцеїстам про те, що бачили на власні очі і намагалися морально підготувати хлопців до майбутньої служби на захист своєї країни. АТОвці  - справжні патріоти, безмежно люблять Україну і саме тому стали на її захист.

                                  

Коли ворог гатить по наших українцях, намагається знищити нашу історію, нашу свідомість інформаційною війною, наш основний обов’язок тримати оборону. Оборону як фізичну так і моральну. Вважаю такі відверті розмови, переймання досвіду дуже важливими. Видно було, як молоді хлопці захоплено слухали розмови та робили для себе певні висновки , - коментує Вікторія, учасниця ГО «Розвиток Громади»     

Отримали позитивні емоції і самі лектори. Після захопливого уроку воїнам презентували екскурсію в музей ліцею.

                                 

Нагадаємо, «Профорієнтація» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». У навчальні заклади активісти запрошують представників різних професій, які діляться своїм досвідом, щоб молодим людям у майбутньому було легше зробити свій вибір.