Учні 31-ї школи побували в гостях у ITішників

24 листопада, у рамках проекту «Профорієнтація» учні школи №31 ознайомились із діяльністю IT- компанії «Symphony solutions». Десятикласникам провели екскурсію і розповіли про те, чим цікава робота у сфері IT та чи є у ній мінуси.

 
 

В домівці «Symphony solutions» старшокласників зустріли дуже привітно. За солодким столом дітям спершу розповіли історію створення компанії, основні напрямки діяльності і, що дуже цікавило школярів, скільки ж заробляють ITшники. Далі дітям провели екскурсію приміщенням компанії. Гарні умови праці та дружня атмосфера вразили старшокласників. Діти хотіли якнайдовше провести час у приміщенні компанії.

«Symphony solutions» - європейська IT-компанія з штаб-квартирою в Амстердамі. Офіс у Львові відкрили ще в 2009 році. З того часу компанія надає робочі місця багатьом львівським спеціалістам.

Думаю тепер багато старшокласників задумається над можливістю працювати в сфері IT. На сьогодні, це дуже перспективна і високооплачувана професія. А ще умови, в яких працюють ITішники, дружні відносини у колективі – все це сприяє високій продуктивності праці, адже в такий невимушеній атмосфері хочеться творити і працювати, - каже активістка ГО «Розвиток Громади» Оксана

Нагадаємо, «Профорієнтація» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади», метою якого є допомога старшокласникам у виборі майбутньої професії.