Львівські дев’ятикласники роздивилися телебачення зсередини

30 березня в рамках проекту «Профорієнтація в школах» учні львівської школи №91 познайомились з роботою на телебаченні.

Екскурсія розпочалась зі знайомства з гендиректором ТРК «Львів» Михайлом Хвойницьким.  Він розповів старшокласникам про основні професії на телебаченні, цікаві історії з власного багаторічного досвіду та показав музей старої телевізійної техніки.
  • Дуже добре, що є така ініціатива громадської організації, адже вона допомагає старшокласнику краще зрозуміти, куди прямувати після школи. Діти бачать та безпосередньо пробують себе в різних професіях. Так вони зможуть зробити правильний вибір, - коментує пан Михайло


Також генеральний директор провів усіх  у студію, де працюють журналісти новин. Пан Михайло познайомив дітей з операторами та монтажерами, які трішки розповіли про специфіку свого фаху. Дев’ятикласники уважно слухали кожного та спостерігали за роботою.
  • Мені було дуже цікаво, як воно – по той бік екрану. Побачила, що це складна щоденна робота великої команди професіоналів. Я рада, що змогла познайомитись з багатьма особисто, - поділилась Христина
Нагадаємо, що проект «Профорієнтація в школах» вже відкрив для учнів чимало таємниць восьми професій та активно функціонує в осередках ГО «Розвиток Громади».