ГО «Розвиток Громади» знайомить дітей з цікавими професіями

У рамках проекту «Профорієнтація в школах» сьогодні, 19 листопада, у Львівській спеціальній школі-інтернат  №104 капітан МНС розповідав дітям про тонкощі своєї професії

Проект «Профорієнтація в школах» покликаний познайомити дітей з представниками різних професій. Вони розповідають про особливості свого фаху. Таким чином, діти зможуть легше обрати для себе ту спеціальність, що буде їм до вподоби.

Сьогодні дітям Львівської спеціальної школи-інтернат  №104 капітан МНС, Ігор Курус, розповідав про роботу рятувальника. Наголошував на її складності  та показував з чим іноді доводиться працювати. Капітан розказав, що робота рятувальника є різноманітною: починаючи зі зняття котика з дерева, закінчуючи знешкодженням вибухових пристроїв, снарядів, боєприпасів.

 

Працівник МНС детально пояснив дітям, що потрібно робити, якщо хтось із них натрапить на таку небезпечну річ, навіть, дав змогу торкнутися руками деяких, вже знешкоджених пристроїв. Також не оминув увагою таку знайому усім петарду, яка з веселої забавки вмить перетворюється на вибуховий пристрій. Вчив як розпізнавати підозрілі об’єкти та куди потрібно телефонувати.

 

Про хибні виклики та такі собі «жарти» по телефону капітан розповідав з власного досвіду та наводив приклади, які наслідки мають різні дитячі витівки.  А також попередив про адміністративну відповідальність.
 
Такі дитячі жарти можуть коштувати комусь життя, адже поки група рятувальників виїжджає на хибний виклик, комусь може бути потрібна допомога в надзвичайній ситуації,- наголосив Ігор Курус.

Дітям було  повчально і цікаво почути з перших уст як працює рятувальник. Вони вже з нетерпінням чекають у гості наступного професіонала.