Ще десять учнів відвідали домівку “Symphony Solutions”

У рамках проекту «Профорієнтація» десятикласники з 31-ї школи вивчали професію ITшника. Діти дізналися про тонкощі професії та на власні очі побачили умови,  в яких працюють програмісти.

Пані Уляна – представник з компанії “Symphony Solutions” знову привітно зустріла дітей. За смачним солодким столом з соками і цукерками, діти слухали історію компанії, а також переваги роботи у сфері IT. Високооплачувана робота, а також гарні умови праці зацікавили дітей. Мабуть багато з них задумались над майбутньою професією і можливістю роботи ITішником.

Мені настільки тут сподобалось, що навіть не хотілось іти. Усі працівники такі привітні і дружні, видно, що ці люди – справжня команда. Я дуже хочу працювати у сфері  IT, адже мені подобається і те, що вони роблять і приміщення, в якому працюють, ну і звичайно ж гідна винагорода за працю, - ділиться враженнями Максим, учасник проекту

Нагадаємо, минулого тижня 10 дітей у рамках проекту «Профорієнтація» вже побували в  “Symphony Solutions” на екскурсії. Діти отримали багато позитивних емоцій.