У Львові забудовник найняв підлітків, аби розігнати місцевих мешканців (ВІДЕО)

Вчора, 8 квітня, на мешканців вул. Тернопільска, 21, які вже близько двох років намагаються не допустити зведення компанією «Мальви» незаконного приватного садка на місці дитячого майданчика на їх прибудинковій території, напали невідомі особи, серед яких були й підлітки.

Скандал відбувся посеред білого дня, близько 16.00, коли власники квартир по вул. Тернопільська, 21 проводили мирну акцію протесу, аби не допустити бетономішалки на будівельний майданчик. На відео зняте місцевими мешканцями видно, що спершу підлітки організованою колоною зайшли на будмайданчик. Після, вочевидь, отримавши вказівки від представників забудовників, у період коли серед мітингарів були переважно жінки та діти, відчинили ворота, взялись за руки та утворили «живу стіну», якою намагались розштовхати людей, аби розчистити дорогу для будівельної техніки. Під час конфлікту відбулась сутичка. Мешканці переконують, що «будівельники», «сховавшись» за спини несвідомих дітей, застосовували до них фізичну силу.


автор відео за посиланням  

Люди одразу викликали поліцію та написали заяву на компанію-забудовника. Патрульним вдалось затримати декількох підлітків, що «розганяли» місцевих мешканців. Їх доправили до райвідділу для встановлення обставин та викликали їх батьків. Зі слів «неповнолітніх зловмисників», їх попросили знайомі допомогти бетонозмішувальній машині виїхати з будівельного майданчика. Більшість з них впізнали самі потерпілі, кажуть, це місцеві школярі, яким пообіцяли по 50 грн винагороди.

Одразу після цього місцеві мешканці звернулись до ГО «Розвиток Громади», яка допомагає їм скасувати скандальне рішення виконкому про будівництво приватного садочку на місці прибудинкової території, де повинен розташовуватись дитячий майданчик та зелена зона. Разом із нашими представниками власники квартир по вул. Тернопільська, 21 вимагатимуть на виконкомі від чиновників ЛМР, у п’ятницю, 12 квітня, скасувати містобудівні умови та обмеження на це скандальне будівництво. Люди наголошують, що дошкільний навчальний заклад повинні звести там де це було запроектовано, коли вони купляли квартири – на місці двох секції багатоповерхівок. У разі відмови обіцяють цілодобово чергувати, перекрити дорогу та не допускати важку техніку на будівельний майданчик.