Про чисту воду з львівського сміття!

Рекламний ролик викладений 27 грудня Об’єднанням Самопоміч Львів в Youtu.be щодо будівництва сміттєпресувальної лінії в Рясне викликає більше запитань ніж овацій.

Запитання перше: Чому відеоролик має стверджувальну назву «На території колишнього заводу «Сільмаш» облаштовують сміттєпресувальну станцію», якщо жодного погоджувального документу на таке облаштування-будівництво не існує? Висновок: автор відео зневажає українське законодавство.

Запитання друге: Чому відеоролик розміщує Об’єднання Самопоміч, якщо сміттєпресувальну лінію мала б облаштовувати Львівська міська рада? Висновок: «Львівська міська рада тотожна Об’єднанню Самопоміч».

Запитання третє: для кого пишуться Державні будівельні норми, які говорять, що пресування сміття без попереднього сортування не допускається? Зрозуміло що в пресувальну лінію потраплятимуть екологічно небезпечні предмети, такі як компактні люмінесцентні лампи, побутові батарейки та портативні акумулятори, які містять багато токсичних елементів. Висновок: Львівська міська рада не лише зневажає законодавство, але й сприяє незаконному будівництву.
Запитання четверте, власне про чисту воду: куди вона має потрапляти? В котлован, який виритий на території промзони «Львівхімсільмаш» на вул.Шевченка, чи в очисні споруди Львівводоканалу? Якщо у очисні споруди Львівводоканалу, чи не смердітиме знову наше місто? Висновок: Львівська міська рада не говорить всієї правди і займається окозамилюванням мешканців.

Останнє запитання риторичне: чи є у Статуті Самопомочі в розділі «Мета і завдання організації» пункт про захист законних прав, інтересів та свобод громадян ? У Статуті Громадської організації «Розвиток Громади» такий пункт є, і ми його дотримуємося!

На завершення, інформація для загальної екологічної освіти львів’ян. Одна відпрацьована «пальчикова» батарейка, потрапляючи до загальних відходів, забруднює 400 л води або 20 м2 ґрунту. Одна енергозберігаюча лампа містить від 3 до 5 мг ртуті. Якщо при пошкодженні лампи у повітря потрапить лише 1 мг ртуті, її концентрація становитиме 0,02 мг на кубічний метр повітря, що більш аніж у 60 разів перевищує граничнодопустиму концентрацію.

Ви досі вірите, що будівництво сміттєпресувальної лінії в Рясному нам нічим не загрожує?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *