Десятеро учнів школи-інтернату познайомились з телебаченням зсередини та разом із громадівцями побували за лаштунками прямого ефіру.
Професія зобов’язує журналіста першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки і витлумачувати їх для загалу. В американській журналістиці народилася приказка: журналіст мусить бути на пожежі за чверть години до її початку. Парадокс приказки спричинений тим, що за чверть години до початку ще ніхто не знає, що станеться в певному місці, якщо тільки мова не йде про плановані заздалегідь заходи. Але журналіст мусить мати унікальний “нюх” на новину і формувати в собі відчуття пошуку нового.
Я давно мрію про професію ведучого на телебаченні. Професія журналіста приваблює можливістю доносити до людей правду,примножувати в світі добро, боротися за справедливість, – коментує школяр Тарас
Дітям провели екскурсію. Вони побачили як виглядає кімната монтажера, гримерка і сама студія, звідки ведеться прямий ефір. Учні почули багато цікавих фактів про роботу на телебаченні: плюси і мінуси професії.
Журналістику іноді називають не професією, а способом життя, не замислюючись над глибоким значенням цих слів. Тимчасом професія – це спеціальність, якою людина займається на роботі і залишає її за воротами прохідної заводу чи за дверима своєї установи. Характеру способу життя набуває спеціальність, якою людина займається завжди: чи перебуваючи у відпустці на відпочинку, чи в туристичному поході, чи сидячи в театрі. Він здійснює свої функції безперервно, – каже журналістка Катерина
Активісти ГО «Розвиток Громади» вже готують для учнів школи-інтернату №2 знайомство з новою цікавою професією.