52 тисячі гривень від продажу творів Лева Скопа передадуть на потреби військових

17 квітня у військовому храмі Стрітення Господнього відбулась благодійна виставка-продаж творів Лева Скопа, на якій зібрали 52 тисячі гривень.

Благодійну виставку організував голова Громадського Формування «Патріот» Ігор Коцюруба спільно з Військовим храмом Стрітення Господнього, Етно-галереєю Роксоляни Шимчук, БФ ” Патріот-Львів”, ГО “Митці для України”, ТО “Кактус”, ГО “Громадська Надія” та ветеранами Афганістану.
Експонатами були п’ять нових ікон, та десять гонт Лева Скопа.

Основні кошти виручили за образ «Євхаристія». Його придбав меценат, співзасновник Громадської організації «Розвиток Громади» Олександр Веремеєнко і відразу передав цю ікону на храм Стрітення Господнього. Отримані кошти передадуть на передову, на потреби військових.

Як для митця, для мене головною ціллю є малювати. Сьогодні ж усвідомлюю, що внутрішня тематика моєї творчості – це «Українець і війна». Для мене, як людини, яка любить свою країну, нічого іншого наразі  немає. Багато речей я відклав на потім – книги, свою музику, яку пишу, тощо. Головним мотивом є війна, адже кожного дня гинуть люди, цвіт нації… Мої ікони і є моєю особистою молитвою, я чесно малюю, вкладаючи в цю справу усе серце. Насамперед, хочу сказати, наскільки важливо для мене є своїми іконами духовно підтримати нашу державу та її воїнів-героїв у ці непрості часи. Я постійно їжджу на Схід і відчуваю себе дуже добре поряд із тими прекрасними світлими людьми, своїми побратимами, які захищають Україну. Загалом мене оточують чудові люди: воїни, волонтери. Я дуже щасливий своєю творчої працею мати можливість їх підтримати», – розповідає пан Лев.

Лев Скоп –  український мистецтвознавець, художник-реставратор та іконописець. Крім того, він є учасником творчого об’єднання «Кактус», яке з початком війни активно займається волонтерською діяльністю, бере участь у різноманітних благодійних виставках та  аукціонах.

Роботи, що залишились, можна придбати на тихому аукціоні, знайшовши в соцмережах волонтерку Марію Петришин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *