29 червня, під час сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що Львів має борг перед товариством з обмеженою відповідальністю «Онур конструкціон інтернешнл» за виконані роботи у 2012 році у розмірі 103 млн 680 тис. 438 грн 44 коп. Щоб не платити боргу, Львівська міська рада передасть «Онуру» об’єкт незавершеного будівництва, який, за словами Садового, коштує менш ніж 103 млн грн. Відповідну Ухвалу «Про погодження укладання договору поруки» прийняли депутати 29 червня, однак, інформація про те, який саме об’єкт незавершеного будівництва віддали «Онуру» виявилась засекреченою не лише для громадськості, про що активно писали в соціальних мережах, але для депутатів.
ГО «Розвиток Громади», не знайшовши жодної інформації про об’єкт незавершеного будівництва, який передають «Онуру» за борги, зробила офіційний запит на інформацію. У відповідь повідомили, що Ухвалою, не передбачається передача об’єкта незавершеного будівництва «Онуру», тому Львівська міська рада не може надати запитуваної інформації. Ухвалою лише погоджується укладення договору поруки між ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» та ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» за виконання управлінням капітального будівництва Львівської міської ради обов’язку сплатити товариству з обмеженою відповідальністю «Онур конструкціон інтернешнл» кошти у сумі 103 680 438 грн. 44 коп.
Із вказаної відповіді зрозуміло, що комунальні підприємства Львівської міської ради володіють об’єктами комунального майна, які не обліковані. Крім того, оцінка таких об’єктів відбувається закрито і інформація про таке майно ніколи, ні при яких умовах не розголошується.
Отже, який об’єкт передасть ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» і яка його реальна вартість, найшвидше, залишиться невідомим. Адже, комунальні підприємства Львівської міської ради, зазвичай, нехтують виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», а оцінка незавершеного будівництва (очевидно із землею у межах міста) у 3 млн.$, викликає підозру, що його справжня ціна в рази більша і об’єкт міг би бути проданий з аукціону, про що так вболіває керівник управління комунальної власності Львівської міської ради, збагативши бюджет громади міста Львова.