Активісти ГО “Розвиток Громади” та низки інших громадських організації, а також представники ініціативних груп мешканців з різних районів Львова та небайдужі містяни прийшли до ДП «Містопроект» з плакатами та паперовими «багатоповерхівками», які символізують неконтрольовану забудову у м. Львові. Учасники пікету вимагали звільнення керівника державного підприємства, через систематичні порушенням своїх службових обов’язків та ігнорування під час розробки низки Детальних планів території у м. Львові думки громади та їх законних інтересів, а також підписання незаконної містобудівної документації, що порушила добробут мешканців вулиць: Волоська, Героїв Майдану, Глінки, Панча, Масарика, Тракт Глинянський, Соснова, Ручай, Варшавська, Стуса, Людкевича, Ів. Франка, Зарицьких, Ген. Кравса, Залісна, Чорновола, селища Брюховичі та інших.
Втім Квик Іван Миколайович спершу не з’явився на своє робоче місце. А до людей вийшов його заступник Василь Миськів, який виявився некомпетентним у запитаннях пікетувальників та пообіцяв, що керівник скоро прибуде на своє робоче місце. З двогодинним запізненням керівник державного підприємства таки прибув на своє робоче місце. Після цього у його кабінеті учасники акції розставили імпровізовані «багатоповерхівки», як постійне нагадування йому про щільність забудови у місті, від проектів ДП «Містопроект».
Після цього відбулось спілкування архітекторів ДП «Містопроект» з учасниками акції, де представники мешканців різних районів розповіли про грубі порушення в Детальних планах їх території, які розробляє ДП «Містопроет». Зі слів працівників державної установи, ці порушення допущенні не з їх вини, а через недостовірні дані вказані у історико-містобудівному обґрунтуванні м. Львова. Після цього учасники акції зачитали «обґрунтування» заяви на звільнення Квика Івана Михайловича та просили покарати проектантів, які грубо порушили Генеральний план Львова та містобудівне законодавство України при розробці детальних планів територій, планів зонування районів тощо. На що Іван Квик пообіцяв, відтепер, детально вивчати усі вхідні дані та робити попередні висновки на ранніх стадіях проектування, аби у повному обсязі враховувати думку громади. А для цього постійно висвітлюватимуть усю інформацію у себе на сайті, аби львів’яни вчасно могли реагувати та подавати свої пропозиції та зауваження. У свою чергу ГО «Розвиток громади» бере цю обіцянку на особистий контроль та надалі відстоюватиме інтереси громади Львова при прийняті будь-якої містобудівної документації.