Щоденно міськрада «домальовувала» львів’янам 100 тонн сміття!

Минуло два місяці з моменту передачі повноважень з вивезення ТПВ від міста до обласної державної адміністрації, видимі ознаки проблеми зникли і тепер усі говорять про транспорт – про сміття усі забули.

Вже під час першого очищення міста від сміття обласною державною адміністрацією, після візиту Прем’єр-міністра України В.Гройсмана 27 січня 2017 року  виникла дуже велика підозра щодо достовірної щоденної кількості ТПВ, яке продукують львів’яни. Вже 7 лютого обласна державна адміністрація розчистила місто від завалів сміття і тоді, Олег Синютка повідомив: «було вивезено близько 1,5 тис. тонн з 280 майданчиків». 1,5 тис. тонн сміття з міста, яке не прибиралось щонайменше місяць, у період новорічних, різдвяних свят і тисяч туристів, які продукують додатковий непотріб.

Однак, Андрій Іванович і посадовці міськради не втомлювались повторювати що місто продукує щоденно 600-700 тонн ТПВ. Цікаво, що з моменту Грибовицької трагедії кількість сміття у словах чиновників поступово зменшується, адже на момент трагедії міський голова в інтерв’ю Українській правді заявив  , що місто продукує близько 700 тонн щоденно.

 

Загалом цю інформацію підтверджує офіційна відповідь від департаменту з питань поводження з відходами ЛМР від 21 серпня 2017 року, в якій зазначено, що впродовж 2016 року в місті зібрано і вивезено 249136,626 тонн сміття, що складає 682,5 тонн на день.

На противагу інформації від Львівської міської ради маємо відповідь за підписом заступника голови Львівської ОДА, в якій чітко зазначено, що з 1 по 31 липня з міста вивезено 17998,45 тонн ТПВ. Отже, ОДА щоденно впродовж липня вивозила в середньому 580,5 тонн непотребу, і це при наявності стихійних сміттєзвалищ на вул. Північній і на вул.Богданівській .

Різниця у кількості сміття, яку вивозить обласна державна адміністрація і яку вивозила минулих кілька років міська рада складає 100 тонн щоденно. Якщо скласти простий приклад і помножити 100 тонн на 365 днів і на середній тариф до нещодавнього подорожчання у 400 грн. за тонну – складається сума у 14 млн.600 тис. грн. щорічно!!!!!

У чиїх кишенях осідали ці кошти ми ніколи достовірно не дізнаємось. Бо досвідчені юристи авторитетно заявляють, що довести факт нахабного, довготривалого обкрадання міського бюджету фактично не можливо. Однак, кожен львів’янин розуміє, що у місті не було мору і населення Львова невпинно зростає, і кожен львів’янин знає, що є одна людина, яка «несе відповідальність за все, що відбувається в місті»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *