У порівнянні з минулим роком перелік комунальних приміщень у Львові для потреб творчих працівників збільшився втричі. Про це повідомив голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України Олег Микита.
У травні 2016 року Львівська обласна організація Національної спілки художників України зверталася до управління комунальної власності Львівської міської ради з проханням надати перелік приміщень, які можна отримати в оренду під творчу майстерню для членів спілки. У відповіді від 8.06.2016 року митцям надали перелік 41 вільного приміщення, які можна використати під творчі майстерні.
На аналогічне звернення від липня 2017 року Управління комунальної власності представило аж 153 приміщення, з яких щодо 61 приміщення є рішення про підготовку проекту ухвали про приватизацію способом аукціону. Цікавим є те, що балансоутримувачем двох приміщень в будинку 43, який відомий як «кам’яниця Роттендорфівська», на площі Ринок, і які планують продати через аукціон, є ОСББ «Площа Ринок 43». Крім того, за поданням Управління охорони історичної спадщини Львівської міської ради в Міністерстві культури України в червня 2017 року погодили охоронний договір на ці приміщення, який погоджується не пізніше ніж через один місяць з моменту отримання пам’ятки чи її частини у власність або у користування. Виглядає, що власником комерційно надпривабливих приміщень на пл. Ринок,43 є Львівська міська рада, балансоутримувачем – ОСББ «Площа Ринок 43» і водночас, ці приміщення готуються до продажу на аукціоні і пропонуються під оренду творчим працівникам.
Попри збільшення переліку комунальних приміщень на потреби громадського сектору, безлад в роботі Управління комунальної власності Львівської міської ради стає очевидним і беззаперечним. Все більше стає зрозуміло, що структурний підрозділ, який покликаний заробляти гроші в міську казну, насправді збільшує статки наближеного до міської ради клану і дуже зацікавлений у відсутності порядку в такій надзвичайно привабливій сфері діяльності органу місцевого самоврядування.